Володимир Швед — відомий львівський бізнесмен. Регіональний ландшафтний парк «Знесіння»

Найбільший міський парк Львова — «Вознесіння» — доріг місцевим жителям. Але армію шанувальників, як вважає бізнесмен зі Львова Володимир Швед та інші львів’яни, можна сильно збільшити.
Як правило, парки — місця побачення з природою, своєрідні символи відпочинку, спокою, розміреності, умиротворення. Регіональний ландшафтний парк «Знесіння»  в місті Лева також є повноцінним островом зелені, розташованим поблизу центру культурної столиці України. Він може вгамувати наявну «спрагу» кожного міського жителя в свіжому повітрі. Через це тут регулярно гуляють закохані пари, проводять час мами з колясками, десятки львів’ян вигулюють собак.
Тут ми і зустріли Володимира Шведа. Володимир Швед — відомий львівський бізнесмен. До його думки львів’яни часто прислухаються, так як Володимир Швед дуже багато зробив для міста.
Ми поговорили з Володимиром про бізнес, життя і звичайно парк.
Доступних і одночасно насправді актуальних варіантів проведення часу на даному об’єкті природно-заповідного фонду набагато більше. Частенько буває в «Вознесіння» бізнесмен зі Львова Швед Володимир Володимирович стверджує, що для кожного місцевого жителя і всіх гостей міста в регіональному ландшафтному парку знайдеться захоплююче заняття. Ми вирішили підтвердити або спростувати цю думку, а крім того постараємося визначити, кому треба відвідати ці місця і для чого.
Ми запитали Володимира Шведа, що таке для нього парк «Знесіння»
Але бізнесмен спочатку нам розповів про парк.

Для відмінного самопочуття і занять спортом

Загальна територія «Знесіння» дорівнює 312 га землі, — каже Володимир Швед. Це найбільший парк в Львові. Плюс він знаходиться досить близько до історичного центру міста і багатьом житловим масивам. Для багатьох місцевих жителів найхарактернішим дозвіллям в парку є піша прогулянка. Якщо ви багато сидите в робочий час, то, наприклад, в дні відпочинку або після робочого дня можна відправитися в досить захоплюючу подорож по «Вознесіння». Свіже повітря, прекрасна природа, чудові панорами — все це дасть можливість відволіктися від проблем і просто позитивно позначиться на здоров’ї.
Подібне розслаблення отримує і львівський бізнесмен Володимир Швед. Він при кожній нагоді йде на легку прогулянку по стежках «Знесіння», як він сам розповідає.

Але львівський бізнесмен Володимир Швед продовжує.
Якщо потрібна більш висока фізичне навантаження і активність, то варто зайнятися ходьбою з палицями. Також парк дає можливості і для інших видів спорту: пробіжка, їзда на велосипеді, орієнтування на місцевості, заїзди на гіробордах і т.д. У зимовий час до знайомих санок додається гірськолижний спуск спортивного товариства Динамо. Також можна поїздити на бобах (бобслей).

Для фанатів фотографії та образотворчого мистецтва
Ми з Володимиром Шведом йдемо далі. Бізнесмен видно, що насолоджується парком. Взагалі, як ми зрозуміли Володимир Швед — це патріот міста. Львів — його батьківщина.
До числа найбільш затребуваних місць в парку «Знесіння» львів’яни відносять оглядові майданчики. Вони розташовані в західній частині паркових територій і привертають насамперед неймовірними панорамами. Звідси північна частина міста і парк Високий замок проглядаються немов на долоні. Ця особливість дуже подобається туристам. Також не обділяють увагою оглядові площі і цінителі фото. Як починаючі фотографи, так і досвідчені фахівці намагаються «зловити» круті кадри, які здатні стати родзинкою кожного портфоліо.
Володимир Швед відмінно знає парк.
— Крім оглядових місць в парку є і безліч інших об’єктів, які варто зафіксувати на камеру, отримавши відмінні знімки. Наприклад, це і ж / д маршрут «Поїзд Знесіння». Це автентична залізнична гілка, яка залишається електрифікованої. По ній їздить оригінальний тепловоз з вельми сучасними вагонами. Чудові кадри можна отримати як прокотившись на поїзді, так і просто фотографуючи їде по парку склад.
Володимир Швед показує одну з оглядових майданчиків.
— Додам, що ці та багато інших об’єктів парку можуть надихнути не тільки фотографів, а й художників. Їм варто взяти папір, головні інструменти малювання, а також знайти підходяще місце в «Вознесіння» для ефективного творчості.

Для культурного просвітництва, розваг і користі
Ми йдемо крізь доглянуту зелень. Ми відразу бачимо, як Володимир Швед відноситься до парку. Не як бізнесмен, а як звичайний житель Львова.
— Особливою пам’яткою «Знесіння» залишається Шевченківський гай. Це розташований на відкритому просторі музей з численними експонатами, які присвячені досягненням архітектури та побуту. Тут збережено понад 100 пам’яток культури Східної Європи, включаючи давні хати селян, різні церкви, лісопилки, гончарні, млини. У них знаходяться оригінальні предмети побуту, а також знаряддя творчості, праці, ремісництва і т.д. За словами представника Львова Володимира Шведа, навіть просто оглянути всі представлене в музеї за день нелегко, тому що цікавляться люди зазвичай повертаються до музею ще раз.
Володимир Швед відвідує часто і культурні заходи проводяться в парку. А часто, як відомий львівський бізнесмен і спонсорує проведення таких заходів.
— Проводять в «Вознесіння» в останні роки і різні масові заходи. Це фольклорні, культурні, розважальні, спортивні фестивалі, концерти, виставки, майстер-класи. Заходи націлені на молодь, сім’ї, споживачів якихось товарів, цінителів історії і т.д.
Але Володимир Володимирович Швед так само радить не забувати про екологічну сторону питання. Дивитися на це диво природи не як бізнесмен, а як звичайна людина.
Якщо одні місцеві жителі відвідують паркові простору для захоплюючого проведення часу: змагаються в іграх, дивляться вистави, слухають музику, то численні свідомі активісти беруть участь в корисних заходах. Мова про регулярні еко-акціях (суботниках), націлених на прибирання парку, збір сміття і т.д. Кількість учасників подібних заходів поступово зростає, а таке проведення часу забезпечує не тільки фізичну активність на природі, а й глобальну користь екології.

З Володимиром Шведом ми йдемо далі.

Для цікавих відкриттів і розширення професійних знань

У «Вознесіння» максимально цінно і з користю можуть провести час багато професіоналів, а також ті, хто цікавиться такими напрямками науки:

  • ботаніка (парк рясніє неповторними природними ландшафтами з численними рідкісними рослинами і іншої цікавої рослинністю)
  • геологія (в «Вознесіння» реально знайти відшарування вапняків з науково важливими скам’янілими залишками. Навіть в наші дні тут трапляються серйозні археологічні знахідки)
  • історія (на просторах парку збережені залишки капища язичників, оборонних будівель 9-11 століть, підстава середньовічної військової башти, інші історичні цінності. Ще в «Вознесіння» розташоване кладовище, яке зберегло єдину братську могилу воїнів УСС)
  • зрелігієзнавство (сьогодні в парку розташовано більше 8 церков різних течій. Підвищений інтерес прикутий до таких установ: комплекс святого Войцеха, церква святого Іллі, храм Вознесіння Господнього, церква святого Миколая).

Висновок
Ось ми з Володимиром Шведом підходимо до виходу з парку. Відомий львівський бізнесмен вдихає чистий парковий повітря і підсумовує нашу розмову.
«Знесіння» — простір, де кожній людині забезпечено багато емоцій, заряд позитивного настрою, корисні відкриття, а також повноцінна колекція красивих фотографій. Якщо у вас поки немає підвищеного прагнення до представленим варіантів проведення часу парку (а це насправді неможливо), дані місця потрібно відвідати все одно, оскільки одного візиту досить, щоб у вас зародилися нові пристрасті, захоплення, хобі та корисні звички (від звичайної прогулянки після робочого дня до участі в еко-акціях).
Довідка. Володимир Володимирович Швед — відомий львівський бізнесмен. Спонсор культурно масових заходів. Народився у Львові. У 18 років поїхав до Києва, де навчався в політехнічному інституті. Зараз Володимир Швед повернувся до рідного Львова, де займається великим будівельним бізнесом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: